O projekte

Komfortné bývanie pre rodinu v centre záhradného mesta

Rezidenčný projekt PEKNÁ VYHLIADKA uzatvára obytnú zónu  Záhradné mesto. Vďaka dostupným cenám zároveň otvára dvere do nového bývania mladým rodinám. Bývajte v novom modernom bytovom dome s veľkými terasami a s úžasným výhľadom na Malé Karpaty.

Všetko čo potrebujete nájdete na jednom mieste. Skryté garáže, detské ihriská obkolesené prírodou a vďaka skvelej lokalite aj blízkosť nákupného centra Bory Mall. Informujte sa čo najskôr a získajte teraz svoj nový byt za zvýhodnenú zálohu iba 15%

PEKNÁ VYHLIADKA predstavuje spojenie mestského bývania v pohodlnom bytovom dome s vlastnou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra, so zdravým životným štýlom bývania na čerstvom vzduchu, na záhradných terasách.

PEKNÁ VYHLIADKA rozvíja a ukončuje koncept Záhradného mesta a ponúka zdravé bývanie v dotyku prírody. Komfortné byty dostupné aj pre mladé rodiny s pohodlím obchodov a služieb priamo v parteri domu. Bývanie aj na vyšších poschodiach, s krásnymi výhľadmi na Malé Karpaty a Záhorskú nížinu aké tu doteraz nebolo.

Už nemusíte z mesta utekať do prírody na chate!  Bývajte v Záhradnom meste v dotyku borovicového lesa Devínskej Kobyly ponúkajúceho zdravý pohyb na čerstvom vzduchu na skok od domova.

Bývajte v modernom bytovom dome s obchodmi, službami a domovou garážou. Byty majú vlastný vstup s recepciou a obchody sú prístupné z prekrytej vonkajšej pasáže s lavičkami, ktorá bude pokračovať do upraveného parku pre budúcu komunitu susedov.

Termín výstavby: začiatok 8/2016, dokončenie 02/2019