Financovanie

Nezmeškajte najlepšie podmienky.

Výstavba štartuje už na jar 2016, dokončenie 2/2019. 

Pripravili sme pre Vás výhodné podmienky získania a financovania Vášho nového bývania a zvýhodnené a zjednodušené možnosti získania hypotekárnych úverov v najväčších slovenských bankách. Využite služby spoločnosti Hypocentrum – nášho partnera, ktorý Vám vybaví najvýhodnejšiu hypotéku v pohodlí a bez stresu.

Výhodné uvádzacie podmienky s minimálnou zálohou iba 15%

V Záhradnom meste nemusíte čakať na výpredaj – výhodné ceny máme už teraz. Aj v novom projekte ponúkame zmluvu o budúcej zmluve s extra zníženou zálohou iba 15% kúpnej ceny, ktorá platí počas celej doby výstavby až do úplného dokončenia a odovzdania bytu. Teraz získate jeden z výnimočných záhradných bytov s minimálnym množstvom finančných prostriedkov a k tomu možnosť vyberať si z najširšej ponuky a navyše možnosť prispôsobiť si ho na mieru Vašej rodiny a Vašich potrieb.

Iba u serióznych developerov zaplatíte iba % zálohu na začiatku po uzavretí zmluvy a počas celej doby výstavby nemusíte platiť žiadne dodatočné splátky: nepotrebujete žiadne ďalšie prostriedky, nepodstupujete žiadne riziko. Po celý čas je výška vašej zálohy oveľa nižšia než prestavané náklady, dokonca než cena pozemkov. Všetko ostatné platíte až po úplnom dokončení stavby, keď si všetko vopred skontrolujete a byt je už zapísaný v katastri, súčasne s uzavretím ostrej kúpnej zmluvy.

Zvýhodnené a zrýchlené hypotekárne úvery

Na základe spolupráce s najväčšími slovenskými bankami môžete získať hypotekárny úver alebo úver na bývanie zabezpečený nehnuteľnosťou mimoriadne výhodne. Informujte sa v Hypocentre ohľadom výhodných podmienok úverov – najvýhodnejšiu úrokovú sadzbu už od 1,19% p.a., odpustenie spracovateľského poplatku a čerpanie na plombu