Interiér

Komfortné byty pre rodinu, ktoré si môžete dovoliť

Veľké panoramatické terasy plnohodnotne rozširujú obytnú plochu bytov do parkovej zelene.Splňte si svoj sen o zdravom bývaní.  Projekt ponúka rôzne byty od 2- a 3-izbových cez väčšie 4- a 5-izbové až po luxusné strešné apartmány. Veľké terasy, luxusné zasklené steny a francúzske okná umožnia skutočné spojenie bytu a terasy – prenikanie prírodného fenoménu až do interiéru a vytvoria tak pocit jedinečnosti a luxusu za cenu bežného bytu.

Flexibilné pohodlné byty

Byty v dome PEKNÁ VYHLIADKA sú dostatočne komfortné pre celú rodinu.  Dominantným priestorom bytu je obytný priestor s veľkým balkónom a kuchynským kútom.  Pri vstupe je pri väčších bytoch umiestnené hosťovské WC. V tichej zóne bytu sme umiestnili spálňu rodičov s priľahlou kúpeľňou a jednu až 3 detské izby. V kúpeľni sú okrem umývadla a vane umiestnené WC, prípadne bidet a sprcha..   

Váš byt bude rásť s Vami

Konštrukčný systém domov je dostatočne flexibilný aby umožnil veľkú škálu variability bytov. Vďaka použitému železobetónovému, stenovo – stĺpovému nosnému systému, môže Váš byt rásť s Vašou rodinou. Dokonca na poslednom podlaží vieme programovo spájať byty do viacgeneračných suit alebo luxusných penthausov so strešnými terasami.

Kvalitné bývanie – bezpečná investícia

Investujte do bytov v dobrých projektoch ako je PEKNÁ VYHLIADKA. Vďaka domyslenej koncepcii a výnimočným terasám tieto byty rozhodne nezaniknú medzi ostatnou ponukou na trhu ale naopak aj v budúcnosti sa ich hodnota bude stále udržiavať na vysokej úrovni. Zhodnoťte Vašu investíciu do bývania od skúsených odborníkov v projekte PEKNÁ VYHLIADKA.